Fudelab Kalite Politikamız

FUDEL Laboratuarı olarak kalite politikamız; çalışmalarımızı, yenilikleri yakından izleyerek, Ulusal ve Uluslararası standart veya geçerli kılınmış deney metotlarına göre, müşteri isteklerini ve yasal şartları dikkate alarak, mümkün olan en kısa sürede, tarafsızlık, bağımsızlık, dürüstlük, gizlilik ve güvenilirliği esas alarak sürdürmektir.

Ana hedefimiz; Laboratuarımızda, konusunda deneyimli, sürekli eğitimlerle desteklenen, talep edilen deneyleri gerekli standartlara uygun olarak hassasiyetle sonuçlandırabilen, kalite standartlarının gerektirdiği kalibrasyon ve validasyon çalışmalarını takip edebilen, konusunda uzman elemanlarla, iyi mesleki uygulamalar göstererek nitelikli bir laboratuar çalışması yapılmasını temin etmek ve potansiyel müşteri şikayetlerini en aza indirmektir.

FUDEL Laboratuarı personelinin tümü TS EN ISO/IEC 17025 standardının şartlarına göre hazırlanmış politika ve prosedürlere uygun olarak çalışmaktadır. Laboratuar yönetimi olarak bu çalışmaların etkinliğini sağlamak ve sürekli iyileştirmek görevimiz ve taahhüdümüzdür.